Loading...

Здати аналіз Пакет №180 (Скринінг щитоподібної залози розширений + звіт з описом лабораторних показників) в «Сінево»

Купон на знижку в 10 % в лабораторії «Сінево»

←Повернутися до списку купонів

В пакет входять наступні аналізи:

11244. Примітка
1106. Рецептори ТТГ, антитіла IgG (АТрТТГ)
1007. Трийодтиронин вільний (T3 вільний)
1005. Тироксин вільний (T4 вільний)
1002. Тиреоглобулін, антитіла (АТТГ)
1001. Пероксидаза щитоподібної залози, антитіла (ATПO)
1004. Тиреотропний гормон (ТТГ)
1006. Тироксин загальний (T4 загальний)
1008. Трийодтиронин загальний (T3 загальний)

Місто, в якому плануєте скористатися купоном:

-10%
1480грн 1332грн

Опис:

 Хвороби щитоподібної залози трапляються дуже часто. Наприклад, таке запальне захворювання, як аутоімунний тиреоїдит, спостерігається приблизно у 1% населення Землі, що в перерахунку на абсолютні числа є досить значною кількістю, а майже у половини людей є вузлові зміни щитоподібної залози (щоправда, в більшості випадків безсимптомні).

Наявні проблеми можуть не спричиняти жодних зрушень у гормональному статусі людини, але іноді вони досить сильно на ньому позначаються, і це призводить до стану гіпертиреозу (підвищеної секреції гормонів) або гіпотиреозу (зниженої секреції). Щоб визначити вміст гормонів щитоподібної залози у крові, пацієнтам проводять спеціальний аналіз, що визначає їхню концентрацію.

Кому рекомендовано:

Найчастіше причиною для проведення цього дослідження є виявлення збільшення щитоподібної залози або вузлів в її тканині під час проведення пальпації (промацування). Якщо водночас наявні симптоми захворювання, ендокринолог обовʼязково радить пацієнтові здати цей аналіз і за потреби зробити УЗД щитоподібної залози.

Також підставою для призначення тесту є наявність у пацієнта ознак гіпертиреозу (пітливість, тремтіння, серцебиття, екзофтальм) або гіпотиреозу (збільшення маси тіла, уповільнення мови, мерзлякуватість, зниження серцевого ритму), навіть якщо візуальні ознаки ураження залози відсутні.

Людям, у яких раніше вже підтверджувалися ті чи інші розлади, періодично визначають рівень гормонів повторно, наприклад, щоб підібрати оптимальну дозу ліків чи відстежити динаміку одужання.

Аналіз на гормони щитоподібної залози можуть проводити дітям, у яких є труднощі з навчанням та зʼявляються ознаки затримки розумового та фізичного розвитку. Такі зміни можуть спричиняти різні патології, включно із захворюваннями щитоподібної залози.

Як підготуватися до аналізу:

Аналіз проводиться шляхом збирання венозної крові:
• кров здається лише зранку натщесерце з 7:30 до 11:00 (суворо натщесерце, не раніше, ніж через 12 годин після останього прийому їжі);
• за 14 днів потрібно закінчити курс прийому лікарських препаратів;
• за 1-2 дні відмовитисявід жирної, смаженої їжі та алкоголю;
• за 1 годину потрібно утриматисявід куріння;
• за 30 хвилин виключити можливі навантаження та психологічні стреси.

Якщо відмінити прийом ліків неможливо, потрібно поінформувати про це лабораторію.
Не рекомендується здавати аналіз крові після рентгенографії, фізіотерапевтичних процедур та інструментальних досліджень.