Лікарі. Київ. Гематологія

Скрыть дополнительную информацию

Послуги лікаря-гематолога

Гематологія - це сфера медицини, яка займається порушеннями правильного функціонування кровоносної системи, захворюваннями органів кровотворення і кроверазрушения. Найбільш частою проблемою, з якою звертаються до лікаря-гематолога в Києві, як і в інших містах нашої країни, є анемія - знижений вміст гемоглобіну в крові.

Перші ознаки анемії, або недокрів'я - це загальне нездужання, підвищена стомлюваність, погіршення апетиту і постійна слабкість. Також характерними для гематологічних захворювань симптомами є блідість шкірних покривів, часті носові та інші кровотечі, схильність до появи синців. При виникненні подібних симптомів рекомендуємо вам звернутися до кваліфікованого фахівця.

Знайдено лікарів: 1
Фільтрувати Реєстрація для лікарів

Оскільки один лікар може працювати в декількох місцях, кілька позначок на карті можуть відповідати одному лікарю..

 • 1

  Показати контакти

  Любарець Тетяна Федорівна

  Місце роботи:

  а) Національний медичний університет імені О. О. Богомольця
  Київ, бульвар Шевченка,13

  б) Клініка "Євролаб"
  Київ, вулиця Солом'янська,11-А

  в) "Превентклініка"
  Київ, вулиця Василя Липківського,45

  Показати додаткову інформацію

Де знайти хорошого гематолога?

Система зберігання і управління власними даними медичних ісследованійvitagramma.com допоможе вам знайти гематолога в Києві, області та інших регіонах України. Ми співпрацюємо з досвідченими фахівцями, послугами яких ви легко можете скористатися через спеціальний сервіс пошуку потрібного лікаря.

На сайті представлені контактні дані всіх гематологів, місця роботи, в яких вони ведуть прийом, вказані їх робочий стаж, наукове звання, освіта - все, що допоможе вам вибрати фахівця потрібного рівня в найбільш зручному для вас місці.

Більше того, безкоштовна реєстрація в сервісі зберігання медичних даних дозволить вам відправити обраному фахівцю всю інформацію про зроблені аналізах і отримати на їх основі попередню консультацію, не виходячи з дому.