Лікарі. Київ. Трансплантологія

Скрыть дополнительную информацию

Послуги хірургів-трансплантологів

Трансплантологія - це галузь медицини, що спеціалізується на пересадці органів і різних тканин людині, наприклад, серця, нирок, печінки, шкіри. Крім того, дана галузь займається розробкою методів створення штучних органів.

Фахівці-трансплантологи з Києва пересаджують пацієнтам органи і тканини донорів-людей, тварин, штучні органи або замінники, вирощені зі стовбурових клітин. Нерідко реципієнт стає донором для самого себе.

Знайдено лікарів: 2
Фільтрувати Реєстрація для лікарів

Оскільки один лікар може працювати в декількох місцях, кілька позначок на карті можуть відповідати одному лікарю..

 • 1

  Показати контакти

  Торак Віктор Михайлович

  Місце роботи:

  Національний інститут хірургії та трансплантології їм. О. О. Шалімова
  Київ, вулиця Героїв Севастополя,30

  Показати додаткову інформацію
 • 2

  Показати контакти

  Шелест Владимир Владимирович

  Місце роботи:

  Национальный институт хирургии и трансплантологии им. О.О. Шалимова
  Київ, улица Героев Севастополя,30

  Показати додаткову інформацію

Де проводиться трансплантація в Україні?

Операції з пересадки органів і тканин не без підстав вважаються одними з найскладніших, але в той же час затребуваних в порівнянні з іншими напрямками хірургії. Такі операції потребують медичного оснащення найвищого рівня, постійного обміну досвідом між трансплантологами і суміжними спеціалістами. З цих причин практично всі хірурги-трансплантологи працюють у столиці.

Знайти трансплантолога в Києві можна використовуючи наш сервіс зберігання персональних медичних даних Vitagramma. На нашому сайті є можливість пошуку медичного центру, а також лікаря будь-якої спеціалізації, в тому числі і фахівця з трансплантації або пересадці органів. На виданої пошуком сторінці ви знайдете контакти трансплантологів, місця їх роботи, дані про їх кваліфікації, спеціалізації та досвіді роботи.