Loading...

«Сінево» обирає «Вітаграмму»!

«Вітаграмма» — це безкоштовний особистий кабінет для зберігання результатів аналізів клієнтів лабораторії «Сінево».

За допомогою нашого сервісу ви зможете переглядати результати аналізів в особистому кабінеті, мати до них постійний онлайн доступ,
пересилати результати лікарю, дивитися показники в динаміці і скачувати купони на знижку на аналізи в «Сінево»!

СИНЭВО

Якщо ви раніше заходили в особистий кабінет на «Вітаграммі» і у вас є пароль від сайту «Вітаграмма» — скористайтеся формою нижче для входу в кабінет.

Вхід в кабінет

(для тих, хто раніше заходив в кабінет)

Формат телефону: 0675555555

Якщо ви або ваш родич здавали аналізи в «Сінево» і ви вперше на сайті «Вітаграмма» (ніколи не входили в особистий кабінет) — скористайтеся формою нижче для реєстрації на сайті.

Реєстрація

(для тих, хто вперше на сайті «Вітаграмма»)

Я залишав(ла) при здачі аналізів:

Телефон, вказаний при здачі аналізів
Людини, яка здавала аналізи

Після реєстрації ви зможете:

Діагностика захворювань - процес складний і не завжди швидкий. Тому без допомоги засобів лабораторної діагностики лікаря обійтися не вдається - як мінімум загальний аналіз крові і сечі повинен бути проведений більшості пацієнтів. А що, якщо один лікар не може, в силу якихось причин, поставити діагноз? Тоді хворий змушений звертатися за допомогою в інші лікувальні заклади. Щоб результати аналізів Сінево не загубилися при їх доставці між лікарнями, ми заводимо для кожного нашого клієнта особистий кабінет на сайті vitagramma.com.

Просто увійшовши в свій аккаунт ви або ваш лікар зможете подивитися Synevo результати аналізів онлайн. Таким чином, будь-який лікар в будь-якій точці країни або навіть світу зможе дізнатися ваші дані і допомогти в діагностиці захворювання, просто зайшовши в мережу Інтернет.

Ще одна перевага Сінево - результати аналізів онлайн в особистому кабінеті можна подивитися в будь-який момент, а значить, не обов'язково дбайливо зберігати паперові варіанти документів, як раніше. Адже ваші дані не загубляться з часом і завжди доступні вашому лікареві.

Крім того, пройшовши обстеження в лабораторії Сінево, результати аналізів онлайн ви можете отримати набагато швидше, ніж у звичайній лабораторії, при цьому навіть не виходячи з дому.