Loading...

Питання

Кабінет

Як роздрукувати, відправити на e-mail або завантажити в один PDF відразу кілька результатів?

Функція роздрукування декількох результатів та функція збереження в кількох результатів у PDF вже працює у Вашому кабінеті. Виберіть кілька аналізів — і Ви зрозумієте, що робити далі.

Я отримав повідомлення (SMS) від лабораторії про те, що аналізи готові, а в кабінеті їх не бачу?

Дані на сайт завантажуються тільки тоді, коли вони повністю готові. Тобто, якщо Ви здали кілька аналізів, один із яких буде готовий пізніше, на сайті лабораторії Ви можете їх бачити (і отримати про це SMS), а в кабінеті «Вітаграмми» – ні. До того моменту, поки ВСІ аналізи не будуть зроблені.
Прохання повернутися до кабінету на «Вітаграммі» після того дня, коли Вам надішлють всі аналізи (або повідомлення про їхню готовність). Тоді вони відображатимуться і в особистому кабінеті. Якщо ж і в цьому випадку Ви не побачите своїх даних, просимо повідомити про це технічну підтримку.

Забула пароль. Зробила все, що зазначено на сайті, але ніяк не виходить потрапити до кабінету. Що робити?

Зателефонуйте до нашого колл-центру. Попросіть фахівця центру пройти з вами процедуру, що має назву «Отримати результати по телефону». Телефонуйте за номером: +380 44 364 4 364 з 9:00 до 21:00 з понеділка по суботу і з 9:00 до 18:00 в неділю.

Чи можна обʼєднати акаунти однієї сімʼї в один кабінет для зручного управління?

Так. Починаючи з листопада 2013, це можна робити.

Я хочу користуватися «кабінетом», але не хочу отримувати від вас розсилки. Як мені від них відписатися?

Відписатися від розсилок дуже легко.

1) Якщо Ви раніше заходили на сайт і реєструвалися, тоді: 

 • Зайдіть на сайт https://vitagramma.com/.
 • Увійдіть до свого кабінету.
 • Знайдіть кнопку (посилання) «Налаштування» та натисніть на неї.
 • Унизу Ви побачите посилання «Відмовитися від email-розсилки».
 • Натисніть на нього.


2) Якщо Ви жодного разу не заходили на сайт і не реєструвалися, тоді:

 • Перейдіть за посиланням https://vitagramma.com/get-results/phone.
 • Зазначте на сторінці той номер телефону, який Ви залишили під час здачі аналізів у пункті Synevo і введіть свою дату народження.За номером телефону та датою народження ми перевіряємо Ваші дані у базі даних.
 • Натисніть кнопку «Отримати пароль».
 • Ви отримаєте пароль за допомогою SMSвід Vitagramma.
 • Після цього сторінка перезавантажиться, і Ви побачите віконце для введення отриманого пароля. Введіть його. Ви потрапите до особистого кабінету.
 • Знайдіть кнопку (посилання) «Налаштування» та натисніть на неї.
 • Унизу Ви побачите посилання «Відмовитися від e-mail-розсилки».
 • Натисніть на нього.

Я здавав аналізи і забув залишити свою електронну адресу. Як мені її додати?

У будь-якому випадку, якщо Ви здавали аналізи, Ви вже маєте Ваш особистий кабінет у системі Vitagramma.com. Вам потрібно лише зайти до нього (ідентифікація за номером телефону), і вписати електронну адресу у відповідне поле (у правому верхньому куті натисніть «Налаштування»). 

Якщо раптом під час здачі аналізів Ви не залишили ані номера телефону, ані електронної адреси, але хочете потрапити до свого кабінету, Вам потрібно звернутися до техпідтримки. Вам зателефонують і здійснять процедуру ідентифікації.

Як управляти даними кількох людей? Скажімо, я зазначаю свій e-mail і для своїх аналізів, і для аналізів своїх дітей. Мені було б зручно управляти всіма аналізами з одного кабінету.

Якщо є кілька акаунтів з однаковим e-mail/телефоном — під час входу до цих акаунтів Ви побачите посилання «Вибрати акаунт» і зможе зайти до зʼєднаних акаунтів, натиснувши на нього.

Як додати до кабінету дані МРТ, УЗД та аналізів інших лабораторій?

Така можливість передбачена у Вашому кабінеті. Після того, як Ви ввійдете до свого кабінету, знайдіть у верхній правій частині екрана кнопку «Документи» і натисніть на неї. На наступному екрані Ви побачите три закладки: «Додати аналіз», «Додати дослідження» і «Мої захворювання». Закладка «Додати аналіз» — тільки для додавання лабораторних аналізів. МРТ, УЗД та інші файли, що не повʼязані з аналізами, потрібно завантажувати в «Додати дослідження». Після додавання даних вони відобразяться в переліку Ваших файлів в основній частині Вашого кабінету в ті дати, які Ви виставили під час завантаження.

Аналізи

Як я можу отримати в цей кабінет всі мої аналізи, включно зі старими?

«Вітаграмма» отримує всі дані обстежень мережі Synevo з 19 квітня 2013 року. Зараз ми працюємо над тим, щоб завантажити  до системи інформацію і до цієї дати. Щойно це станеться, ми Вам повідомимо.

У мою пошту (в мій кабінет) прийшли не мої дані. Де мої дані, і що мені робити?

Система покрокової перевірки всіх даних, включно з електронною адресою, практично виключає ймовірність такої помилки. Однак іноді, дуже рідко, таке може траплятися. По-перше, видаліть дані в кабінеті (зітріть у пошті) — навіть випадкове володіння такою інформацією є порушенням закону. По-друге, зверніться до тієї точки, де Ви здавали аналізи. Не забудьте паспорт — і на місці Ви зможете дізнатися, що трапилося саме з Вашими аналізами. Ви гарантовано отримаєте результати на руки. 
Також є можливість, що хтось помилково вказав Вашу електронну адресу замість своєї (як не дивно, таке трапляється).Тому Ви отримали чужі дані. У цьому випадку той, хто помилився, у жодному разі не отримає Ваші дані!

Коли я здаю аналізи, в інформаційній угоді (анкеті), я зазначаю електронну адресу лікаря. Я можу продовжувати це робити?

Звичайно. Однак Ви маєте знати, що у Вашому кабінеті на «Вітаграммі» є можливість переслати свої аналізи лікарю.Адже зручніше, коли у Вас є вся історія Ваших аналізів. 
Я здавала аналіз [дата] в [місто] штрих-код [номер]. Усі терміни, зазначені в інформаційній угоді, спливли. Результату немає! 
«Вітаграмма» — це виключно система зберігання даних. Ви здавали аналізи в одного з наших партнерів. Візьміть із собою документ, який підтверджує Ваш візит, і сходіть до них, не забувши паспорт.

Я отримав(-ла) результати свого обстеження і вкрай стурбований(-а) показниками. З ким я можу проконсультуватися?

Восени до системи Vitagramma будуть запрошені для реєстрації лікарі різних спеціальностей. З цього моменту Ви зможете знайти потрібного фахівця прямо на Vitagramma. А поки що Вам потрібно звернутися до поліклініки або пошукати лікарів за допомогою інтернету.

Я буквально недавно (вчора, на цьому тижні) здав аналізи в Synevo. Отримав SMS від Synevo, що деякі з них готові. Чому я їх не бачу в своєму кабінеті?

Якщо Ви здали кілька аналізів, обробка яких вимагає часу, Ви не побачите аналізи в кабінеті, доки їх повністю не оброблять. Під час здачі аналізів співробітники лабораторії мали попередити Вас з приводу того, коли будуть готові останні аналізи. Саме з цього дня всі результати поміщені розмістять на «Вітаграммі».

В особистому кабінеті є купони зі знижкою на аналізи — чи можна замінити якийсь із цих купонів на інші аналізи, яких немає в кабінеті?

На жаль, ні.

Лікарям

Я лікар. Призначаю пацієнтам аналізи. Як я можу призначати їх за допомогою «Вітаграмми»?

На Vitagramma.com доступна реєстрація для лікарів. Після короткої реєстрації, Ви зможете переглядати аналізи своїх пацієнтів і призначати аналізи онлайн.

Купони на знижку

Знижки надаються на весь пакет аналізів «Сінево» чи можна вибрати один?

Знижки надаються на весь пакет, як і зазначено в купоні. Вибрати один аналіз із пакету можна.

Хочу передати свій купон сестрі, але процедура не до кінця зрозуміла! Ви зазначаєте, що знижка для рідних — 20%, але купон я бачу тільки на 30%, а позначки про те, що його передали, відсутні!

Для того щоб створити і роздрукувати купон на знижку для родича (будь-якої іншої людини), потрібно зайти до свого кабінету, потім — у розділ «Ваші купони на знижку», знайти кнопку «Завантажити для іншої людини» — натиснути на неї, ввести ПІБ та день/місяць/рік народження іншої людини і натиснути «Завантажити».Після цього Ви скачаєте купон для цієї людини.

Реєстрація та доступ до кабінету

Так вийшло, що переплутали мою електронну адресу. Або я щось не так написав, або ж співробітники пункту прийому аналізів неправильно її вписали. Що мені робити?

Якщо сталася така помилка, електронну адресу неможливо замінити у жоден інший способ, окрім як через нашу службу підтримки. Напишіть нам за адресою contact@vitagramma.com. Зазначте, як, на Вашу думку, могли помилитися під час внесення адреси, та яка адреса є правильною. Ми вирішимо цю проблему.

Загальні запитання

Я не давав згоду на зберігання моїх даних на Vitagramma.com. Чому вони сюди завантажені?

Vitagramma.com — партнер «Сінево», і за угодою з цією компанією надає Вам послугу зберігання Ваших даних.

В угоді, яку Ви підписали під час здачі аналізів у пункті прийому Synevo, зазначено, що Ваші дані оброблятимуться компанією, яка управляє сайтом Vitagramma.com. Таким чином, Ви особисто дали згоду на те, щоб Ваші дані були роз поміщені на цьому сайті.

Я не хочу зберігати свої дані в Vitagramma.com. Як мені видалити свій акаунт?

Vitagramma.com у жодному разі не претендує на зберігання Ваших даних, якщо Вам це не потрібно.

Для того щоб видалити свої дані, Вам необхідно зробити кілька простих кроків.

1) Якщо Ви раніше заходили на сайт і реєструвалися, тоді: 

 • Зайдіть на сайт https://vitagramma.com/
 • Увійдіть до свого кабінету.
 • Знайдіть кнопку (посилання) «Налаштування» та натисніть на неї.
 • Внизу знаходиться посилання «Видалити аккаунт».
 • Натисніть на нього.


2) Якщо Ви жодного разу не заходили на сайт і не реєструвалися, тоді:  

 • Перейдіть за посиланням https://vitagramma.com/get-results/phone.
 • Зазначте на сторінці той номер телефону, який Ви залишили під час здачі аналізів у пункті Synevo і введіть свою дату народження.За номером телефону і датою народження ми перевіряємо Ваші дані.
 • Натисніть кнопку «Отримати пароль».
 • Ви отримаєте пароль за допомогою SMS відVitagramma.
 • Після цього сторінка перезавантажиться, і Ви побачите віконце для введення отриманого пароля. Введіть його — і Ви потрапите до особистого кабінету.
 • Знайдіть кнопку (посилання) «Налаштування» та натисніть на неї.
 • Внизу є посилання «Видалити акаунт».
 • Натисніть на нього.